W dniu 29.04.2022r. w naszej szkole odbył się  konkurs dla klas 1-3 i 4-8 dotyczący wykonania techniką dowolną plakatu zachęcającego do czytania. Celem konkursu było zmotywowanie młodzieży do czytania oraz rozwój kreatywności i umiejętności plastycznych. Wszystkie prace zostały wykonane w bardzo ciekawy sposób.

Konkurs zorganizował pan Piotr Marczak. W obradach komisji konkursowej wzięli udział pani Magdalena Zając i Lesława Król.

Nagrody rzeczowe oraz dyplomy uczestnictwa  w konkursie wręczył uczniom dyrektor szkoły pan Miłosz Kielar. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane na wystawie w holu szkoły. Zachęcamy do  jej obejrzenia.

Wyniki konkursu:

I MIEJSCE

  • Hardulak Julia 1a

II MIEJSCE 

  • Ząbczyk Weronika 5b
  • Barniak Karolina 6a
  • Ząbczyk Julia 6a

III MIEJSCE

  • Bocoń Michał 2a

WYRÓŻNIENIA:

  • Stoberska Laura 3a
  • Chac Dawid 4a
  • Adam Maja 4a
  • Kwolek Zofia 6a

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy.