Ósmoklasisto! Daj sobie szansę!

We wtorek – 16 marca 2021 r. uczniowie klas ósmych mieli okazję spotkać się online z ambasadorem programu Cems Chance – Ernestem Mołczanem, który 2 lata temu był beneficjentem tego projektu. Ernest w przystępny sposób opowiedział o celach projektu i niewątpliwych korzyściach, jakie z niego wyniósł. Jego otwarta i bezpośrednia postawa, gotowość odpowiedzi na każde pytanie i ciekawa prezentacja programu z pewnością zaciekawiły naszych ósmoklasistów. Łatwość przekazu i świetny kontakt Ernesta z uczniami wynikały również z podobnego wieku prezentera i uczestników. Po prostu świetnie się rozumieli!

Z powodu  pandemii koronawiursa w tym roku organizatorzy (SGH w Warszawie) postanowili całkowicie zmienić formę wydarzenia. Uczniowie i podopieczni będą mieli okazję wzięcia udziału w programie mentoringowym. W okresie od 17 kwietnia do 22 maja 2021 r. każdy uczestnik odbędzie cztery spotkania za swoim mentorem. W czasie spotkań będzie poruszanych wiele kwestii dotyczących rozwoju i edukacji. To dobra okazja dla młodych osób, często niepewnych, co chcą robić w przyszłości, aby zadawać pytania i mieć u boku kogoś, kto przeszedł już ten etap w życiu, może doradzić i opowiedzieć o własnych doświadczeniach. Zwieńczenie programu odbędzie się 22 maja 2021 r. Będzie podsumowanie spotkań oraz cały dzień warsztatów, spotkań z psychologami i ekspertami. 

Dajcie sobie szansę!  Powodzenia.

PROGRAM MENTORINGOWY

Każdemu uczestnikowi zostanie przydzielony Mentor - student lub studentka, który poprowadzi go przez Program Mentoringowy. Będzie się on składać z 4 sesji przygotowanych przez organizatorów oraz Przyjaciół Projektu - psychologów oraz coachów. Nie zabraknie także wspólnych atrakcji i integracji.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Oprócz miesiąca pełnego pracy pod okiem Mentora na uczestników czekają też wydarzenia towarzysząceNa uczestników czekają spotkania z inspirującymi osobami, rozwojowe warsztaty z firmami partnerskimi Projektu oraz wiele spotkań integracyjnych razem z pozostałymi uczestnikami oraz zespołem organizatorów.

2-DNIOWA KONFERENCJA ONLINE

XIX edycja zakończy się 2-dniową konferencją, która, tak jak reszta programu odbędzie się w pełni online. Razem z uczestnikami podsumujemy Program Mentoringowy, weźmiemy udział w wielu panelach i warsztatach. Nie zabraknie także wspólnej integracji. Wydarzenie zwieńczy uroczysta Gala Podsumowująca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ósmoklasisto! Daj sobie szansę!

We wtorek – 16 marca 2021 r. uczniowie klas ósmych mieli okazję spotkać się online z ambasadorem programu Cems Chance – Ernestem Mołczanem, który 2 lata temu był beneficjentem tego projektu. Ernest w przystępny sposób opowiedział o celach projektu i niewątpliwych korzyściach, jakie z niego wyniósł. Jego otwarta i bezpośrednia postawa, gotowość odpowiedzi na każde pytanie i ciekawa prezentacja programu z pewnością zaciekawiły naszych ósmoklasistów. Łatwość przekazu i świetny kontakt Ernesta z uczniami wynikały również z podobnego wieku prezentera i uczestników. Po prostu świetnie się rozumieli?

Z powodu  pandemii koronawiursa w tym roku organizatorzy (SGH w Warszawie) postanowili całkowicie zmienić formę wydarzenia. Uczniowie i podopieczni będą mieli okazję wzięcia udziału w programie mentoringowym. W okresie od 17 kwietnia do 22 maja 2021 r. każdy uczestnik odbędzie cztery spotkania za swoim mentorem. W czasie spotkań będzie poruszanych wiele kwestii dotyczących rozwoju i edukacji. To dobra okazja dla młodych osób, często niepewnych, co chcą robić w przyszłości, aby zadawać pytania i mieć u boku kogoś, kto przeszedł już ten etap w życiu, może doradzić i opowiedzieć o własnych doświadczeniach. Zwieńczenie programu odbędzie się 22 maja 2021 r. Będzie podsumowanie spotkań oraz cały dzień warsztatów, spotkań z psychologami i ekspertami. 

Dajcie sobie szansę!  Powodzenia ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ósmoklasisto! Daj sobie szansę!

We wtorek – 16 marca 2021 r. uczniowie klas ósmych mieli okazję spotkać się online z ambasadorem programu Cems Chance – Ernestem Mołczanem, który 2 lata temu był beneficjentem tego projektu. Ernest w przystępny sposób opowiedział o celach projektu i niewątpliwych korzyściach, jakie z niego wyniósł. Jego otwarta i bezpośrednia postawa, gotowość odpowiedzi na każde pytanie i ciekawa prezentacja programu z pewnością zaciekawiły naszych ósmoklasistów. Łatwość przekazu i świetny kontakt Ernesta z uczniami wynikały również z podobnego wieku prezentera i uczestników. Po prostu świetnie się rozumieli?

Z powodu  pandemii koronawiursa w tym roku organizatorzy (SGH w Warszawie) postanowili całkowicie zmienić formę wydarzenia. Uczniowie i podopieczni będą mieli okazję wzięcia udziału w programie mentoringowym. W okresie od 17 kwietnia do 22 maja 2021 r. każdy uczestnik odbędzie cztery spotkania za swoim mentorem. W czasie spotkań będzie poruszanych wiele kwestii dotyczących rozwoju i edukacji. To dobra okazja dla młodych osób, często niepewnych, co chcą robić w przyszłości, aby zadawać pytania i mieć u boku kogoś, kto przeszedł już ten etap w życiu, może doradzić i opowiedzieć o własnych doświadczeniach. Zwieńczenie programu odbędzie się 22 maja 2021 r. Będzie podsumowanie spotkań oraz cały dzień warsztatów, spotkań z psychologami i ekspertami. 

Dajcie sobie szansę!  Powodzenia ?