Drodzy Ósmoklasiści, w imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów klas ósmych do udziału w XIX edycji projektu CEMS Chancektóra odbędzie się w terminie 17 kwietnia do 22 maja 2021 roku

 W poprzednich edycjach wydarzenia zapraszaliśmy młodzież do Warszawy. Podczas 5-dniowego pobytu uczestnicy brali udział w warsztatach edukacyjnych, spotkaniach z inspirującymi osobami, mieli możliwość zwiedzenia miasta, czekały też na nich inne fantastyczne atrakcje. Zapewnialiśmy nocleg i wyżywienie, a jedyne koszty ponoszone przez uczestnika dotyczyły przejazdu do i z Warszawy.​ Z powodu pandemii koronawiursa zdecydowaliśmy się całkowicie zmienić formę wydarzenia. Uczniowie i podopieczni będą mieli okazję wzięcia udziału w programie  mentoringowym. W okresie od 17 kwietnia do 22 maja 2021 r. każdy uczestnik odbędzie cztery spotkania za swoim mentorem. W czasie spotkań będzie poruszanych wiele kwestii dotyczących rozwoju i edukacji. To dobra okazja dla młodych osób, często niepewnych, co chcą robić w przyszłości, aby zadawać pytania i mieć u boku kogoś, kto przeszedł już ten etap w życiu, może doradzić i opowiedzieć o własnych doświadczeniach. Zwieńczenie programu odbędzie się 22 maja 2021 r. Będzie podsumowanie spotkań oraz cały dzień warsztatów, spotkań z psychologami i ekspertami. 

Rekrutacja do projektu odbędzie się od 15 lutego do 19 marca 2021 r. poprzez formularz pod linkiem: https://form.typeform.com/to/tYdjv4fv. Zamieszczony jest on również na naszym facebookowym fanpage'u  oraz na naszej stronie internetowej: https://www.facebook.com/CEMSchance i http://cemschance.pl/ 

Poniżej znajdziecie prezentację zawierającą bardziej szczegółowe informacje na temat projektu. 

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy pod następujący adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w tytule wpisując CEMS Chance rekrutacja.