Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziały w rodzinnym konkursie plastycznym z języka niemieckiego pt „ Wynalazki niemieckie, które zmieniły ludzkie życie”. Celem konkursu jest znajomość kultury krajów niemieckojęzycznych.
Uczniowie mają za zadanie wykonać pracę plastyczną oraz opisać wybrany wynalazek wynaleziony przez Niemców. Technika i forma pracy jest dowolna, opis wynalazków nie musi być w języku niemieckim. Prace należy przesyłać w formie zdjęcia na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 4 grudnia 2020 roku. Mile widziane będą prace rodzinne wykonane wspólnie przez rodzeństwo uczęszczające do naszej szkoły. W tytule wiadomości należy wpisać „ Konkurs z języka niemieckiego” , imię, nazwisko, klasę do której chodzi uczeń. Oryginały prac należy dostarczyć w momencie powrotu do szkoły.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!