Zapraszamy uczniów  do udziału w XXI edycji konkursu wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych i języku angielskim ”BRITISH or AMERICAN”.

Konkurs prowadzony jest w języku angielskim, ale uczniowie mają szansę wykazać się nie tylko znajomością języka, ale także wiedzą z innych dziedzin. Celem tego konkursu jest zapoznanie młodzieży z kulturą krajów anglojęzycznych – geografią, historią, literaturą, muzyką, sportem, wydarzeniami z życia współczesnego i zaprezentowanie tej wiedzy w języku angielskim. Mamy nadzieję, że tak jak w latach poprzednich formuła tego konkursu pozwoli zarówno na sprawdzenie wiedzy uczniów, jak i na dobrą zabawę.

Adresatem konkursu są uczniowie starszych klas szkoły podstawowej ( VII  i VIII, ale nie wykluczamy udziału uzdolnionych i zainteresowanych uczniów klas młodszych)

 Konkurs zostanie przeprowadzony w dniu 26.02.2021 r.  o godzinie 10.00

REGULAMIN