Przy okazji „Spotkania z podróżnikiem” mieliśmy okazję podsumować wyniki  konkursu geograficznego dla klas VI i  VII „Stolice Europy”,  który został przeprowadzony jeszcze w zeszłym roku szkolnym, ale ze względu na pandemię nie mieliśmy szansy nagrodzić i wyróżnić laureatów konkursu. Ogółem w konkursie wzięło udział 28 uczniów z klas VI i VII, a do II etapu konkursu zakwalifikowało się 11 najlepszych! Wszyscy wykazali się bardzo dobrą znajomością mapy politycznej Europy, a także dużą wiedzą  o europejskich stolicach i przemianach politycznych we współczesnej Europie. Warto dodać, że zwycięzca konkursu – KACPER CHĘĆ uzyskał maksymalną liczbę punktów !!! (64 punkty na 64 możliwych). Pozostali również uzyskali bardzo wysokie wyniki! Jesteśmy z Was dumni!

                                                                              GRATULUJEMY!

LICZYMY NA WAS W INNYCH KONKURSACH GEOGRAFICZNYCH