W dniach 1 i 2 października gościliśmy w naszej szkole podróżnika z grupy „TRZASK”. Swoimi pięknymi opowieściami, które opatrzone były wspaniałymi zdjęciami z podróży wprowadził nas w niesamowity klimat Południowo-Wschodniej Azji. W spotkaniu uczestniczyły wszystkie klasy podzielone na odpowiednie grupy wiekowe.

Opowiedziane z humorem przygody podróżników w TAJLANDIII przyciągnęły uwagę uczniów – wszyscy słuchali z zapartym tchem. Mieliśmy okazję poznać piękno przyrody, zagrożone gatunki azjatyckich zwierząt – ze szczególnym uwzględnieniem małp i słoni, które są symbolami tego kraju, a także poznać obyczaje ludów zamieszkujących Tajlandię i Myanma (niegdyś Birmę). Było tak,  jakbyśmy podróżowali razem z ekipą grupy „Trzask”.  Przez chwilę mogliśmy poczuć się jak w egzotycznej Azji. Teraz o Tajlandii wiemy już prawie wszystko!

Czekamy na następne ciekawe spotkania