Jak co roku w naszej klasie obchodzimy Święto naszych kolegów.  W tym roku, dziewczyny z klasy 6 b przygotowały specjalny teleturniej „ Jeden z dziesięciu” . a ponieważ mamy 8 chłopaków w klasie to nasz nosił nazwę „ Jeden z ośmiu” .

Chłopcy  mieli za zadanie udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin życia min. moda, makijaż, literatura, historia itp. Najwięcej problemu sprawiły pytania  dotyczące mody i makijażu, nasi koledzy nie wiedzieli na przykład do czego służy zalotka czy co potrzebne jest dziewczynie do wykonania makijażu.? Chłopcy walczyli dzielnie do końca i pomimo, że był tylko jeden zwycięzca to dziewczyny nagrodziły wszystkich kolegów słodkimi czekoladkami a następnie wręczyły im prezenty. Było mnóstwo śmiechu i zabawy, chłopcy byli bardzo zadowoleni z niespodzianki przygotowanej przez swoje koleżanki. Te miłe chwile uwieczniliśmy na pamiątkowych fotkach.