W miniony poniedziałek, tj. 31 sierpnia 2020 roku, Burmistrz Miasta Sanoka p. Tomasz Matuszewski oraz między innymi Zastępca Burmistrza p. Grzegorz Kornecki, a także Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Turystyki p. Irena Penar, wyróżnili stypendiami wielu uczniów sanockich szkół za szczególne osiągnięcia w nauce w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży.

            Wśród wyróżnionych uczniów naszej szkoły znaleźli się: Sara Oliwia Roman, Karolina Senuś, Daniel Kłodowski, Karol Giebułtowicz, Kacper Klimowicz, Gracjan Głuszko, Dominik Adam, Alicja Rachwalska, Natalia Kutiak, Martyna Katyńska, Kacper Karol Kowalewski, Maja Pytlowany, Blanka Banasiewicz, Karolina Kruszyńska, Tymon Janusz, Adam Zwolennik.

            Nagrodzeni otrzymali wyjątkowy dyplom oraz gratulacje przedstawicieli Urzędu Miasta. Wyróżnionym uczniom również serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!