Wszyscy uczniowie i rodzice, którzy nie mają jeszcze dostępu do e-dziennika Vulcan a chcą być w stałym kontakcie z nauczycielami uczącymi w klasie mogą założyć konto ucznia lub rodzica wysyłając informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Temat wiadomości: Założenie konta
Treść wiadomości: 
Proszę o założenie konta rodzica/ucznia    ................ z klasy .....
W celu weryfikacji podaję 4 ostatnie cyfry numeru pesel ucznia .......
Adres e-mail który ma być dopisany do e-dziennika ...........................

Uczniom klas młodszych w założeniu konta pocztowego potrzebnego do e-dziennika mogą pomóc rodzice lub starsze rodzeństwo.

Przy pierwszym logowaniu do e-dziennika należy wybrać opcję przywróć dostęp nad przyciskiem zaloguj. Na wskazany adres e-mail zostanie przesłany link gdzie można ustalić sobie własne hasło (co najmniej 8 znaków w tym duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne).