5 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyła się już XX edycja (jubileuszowa) powiatowego konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych i języku „British  or American”. Uczniowie z Sanoka i okolic co roku świetnie się przy tym bawią prezentując jednocześnie olbrzymią wiedzę  z zakresu historii, geografii, literatury, filmu, polityki, sportu i muzyki, a to wszystko w języku angielskim. Wszyscy finaliści wykazali się nie tylko dużą znajomością języka angielskiego, ale przede wszystkim szeroką wiedzą ogólną i umiejętnością obserwacji otaczającego nas świata.
W finale konkursu wzięło udział 29 uczniów reprezentujących szkoły z naszego powiatu. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy nie tylko wytężali umysł, ale również dobrze się bawili i miło spędzili czas w naszej szkole.
Zwyciężczyniami  konkursu zostały uczennice naszej szkoły, obie z klasy VIII C -  MARIA SUDOŁ I ZOFIA CHRYŃ !!!
Przypominamy, że nasz konkurs wpisany jest na listę konkursów Kuratora Oświaty i laureaci  czyli zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki konkursu i małą fotorelację z naszej imprezy.

I MIEJSCE               MARIA                  SUDOŁ                  SP 3
                             ZOFIA                    CHRYŃ                  SP 3                    

II MIEJSCE              AMELIA                JADCZYSZYN         SP 1
                             JAKUB                   TUTAK                   SP 3

III MIEJSCE            MARLENA            MAŚLAK                SP 8
                             AMELIA                WĘGRZYNIAK        SP 3
WYRÓŻNIENIA 
(W KOLEJNOŚCI ALFABETYCZNEJ): AMELIA CHMIEL (SP3), ZOFIA CHORĄŻAK (SP8), MARTYNA ŁAPISZCZAK (SP6)
Gratulacje dla wszystkich laureatów i finalistów