W czwartek, 6-go lutego odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy dla klas I-III. Uczniowie wraz z wychowawcami chętnie bawili się w udekorowanej balonami i serpentynami sali, uśmiechy nie znikały z twarzy. Atmosfera zabawy była fantastyczna. Dzieci uczestniczyły w Zumbie do największych przebojów minionych lat. Prowadzący bal panie zachęcały do tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając. Reprezentanci poszczególnych klas brali udział w licznych konkursach. Na parkiecie królowali piraci, rycerze, księżniczki i czarodzieje, …. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Po wyczerpującej zabawie uczniowie wraz z wychowawcami tanecznym krokiem udali się do swoich sal lekcyjnych.
Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Wielkie słowa podziękowania kierujemy do nauczycieli, którzy aktywnie uczestniczyli w zabawach oraz do tych którzy przygotowali i prowadzili bal: pani Bożena Rudy, pani Magda Błachuta, pani Ewa Kłodowska, pani Renata Szmyd oraz pani Monika Wojdyła. Za pomoc w organizowaniu zabaw, wspólne tańce oraz za oprawę muzyczną dziękujemy uczniom klas starszych.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.