Rozpoczął się nowy semestr, a tym samym kolejne zajęcia świetlicy socjoterapeutycznej. Pierwsze nasze spotkanie to przypomnienie kontraktu zapisanego w zeszłym półroczu. Każdy z uczestników wie, jakimi zasadami mamy kierować się w trakcie naszych zajęć oraz w szkole, jak i poza nią. Mamy nadzieję,  że to, czego uczymy się w świetlicy, będzie wykorzystane w życiu codziennym, zwłaszcza w relacjach koleżeńskich i rodzinnych. Druga część, to aktywność sportowa na sali gimnastycznej. Podczas pierwszego spotkania królowała piłka siatkowa. Mieliśmy okazję bardziej się poznać, zobaczyć jak radzimy sobie z emocjami, które pojawiają się podczas sportowej rywalizacji. Przyjemnym i bardzo smacznym zakończeniem zajęć było wspólne przygotowanie koktajli owocowo-warzywnych. Każdy komponował swój ulubiony, a było w czym wybierać…- jabłka, mandarynki, mango, banany oraz szpinak, a nawet pietruszka. Do tego odrobina czekolady, jogurt naturalny i nic…tylko zajadać.