W dniu 30 października 2019 roku odbył się w naszej szkole pierwszy BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH dla klas 1-4. Celem balu było uświadomienie dzieciom, że 1 listopada, Dzień Wszystkich Świętych, to czas radosny, kiedy wspominamy naszych patronów w niebie. W trakcie balu odbyły się: tańce, konkursy, wybór króla i królowej balu. Uczestnicy balu proszeni byli o przebranie się za wybraną przez siebie postać Świętego, Świętej lub Anioła. Większość dzieci pięknie odpowiedziała na to zaproszenie i na bal przybyła w przebraniach  za świętych i aniołów. Bal animował specjalnie zaproszony gość: Pani Dyrektor Joanna Szczerbaty z Rzeszowa. Podczas balu rozstrzygnięto konkursy:

1. Króla i królowa balu.

2. Między przedmiotowy konkurs (religia/angielski): „HOW TO GET MY ANGEL WINGS?” CZYLI „JAK ZDOBYĆ MOJE ANIELSKIE SKRZYDŁA?” przygotowany we współpracy z p. Anetą Niemiec-Czopor.
Miejsce 1: Gabriel Banasiewicz, kl. 2a
Miejsce 2: Izabela Demkowska, kl. 3a
Miejsce 3.  Kaja Janusz, kl. 3b

3. Konkurs plastyczny na portret świętego:
Miejsce 1: Nina Kapcia, kl. 1b
Miejsce 2: Lena Cap, kl. 1a
Miejsce 3:  Jakub Żuk, kl. 3c

Dzieci przygotowały się bardzo sumiennie do konkursów, za które otrzymały wiele ciekawych nagród. Bal był udany, dzieci już pytają o podobne imprezy. Wielkie podziękowania należą się: rodzicom za przygotowanie dzieciom pięknych strojów; nauczycielom wspomagającym:p. Agacie Midura, p. Monice Wojdyło i p. Bożenie Rudy za przygotowanie dekoracji oraz  młodzieży z klasy 7 i 8 naszej szkoły za dekorację sali.