Na początku października (02.10) odbyła się w naszej szkole pierwsza dyskoteka dla klas IV – VIII z okazji Dnia Chłopaka. Natomiast pod koniec października (30.10) miała miejsce druga dyskoteka szkolna dla klas IV – VIII , w czasie której przeprowadzono zbiórkę na zakup nowej lampy dyskotekowej. Biletami wstępu zajęła się przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Zosia Chryń. Uzbierano 190 złotych. Kwota ta z pewnością wystarczy na zakup nowej i naprawę niedziałającej lampy dyskotekowej. Takie niecodzienne lampy, mrugające do włączanych melodii, powodują, że nastrój jest nietypowy, wyjątkowy, a poczucie rytmu i relaks – głębszy, mocniej odczuwalny przez zainteresowane dyskoteką dzieci i młodzież. Osobami odpowiedzialnymi
za dobór muzyki były: Wiktoria Bodzioch i Gabrysia Biłas.
Tak też było i tym razem. Wśród uczestników na długo pozostanie dobra zabawa i miła atmosfera.