Korzystają z ostatnich ciepłych dni klasa 5 a pod opieką pani Agnieszka Dereń wybrała się na wycieczkę klasową w Bieszczady, którą zorganizował pan Piotr Kutiak.  Wycieczkę rozpoczęliśmy od pokonywania trasy Uherce Min.- Stefkowa- Uherce Min. Drezynami Rowerowymi. Po dotarciu na stacje końcową dowiedzieliśmy się, że to nie koniec atrakcji i szybkim środkiem lokomocji przetransportowaliśmy się nad jezioro solińskie, aby w promieniach słońca odbyć rejs statkiem wycieczkowym i móc podziwiać koniec lata i jednocześnie początek pięknej polskiej "bieszczadzkiej" złotej jesieni. "Zwieńczeniem" naszego pięknie trwającego dnia była wycieczka na szlak prowadzący na górę Kiczera 513m n.p.m, a następie każdy stanął przed wyzwaniem pokonania szlaku Koziniec 521 m n.p.m. Mimo bardzo aktywnie spędzonego dnia nikt nie narzekał, przeciwnie każdy bawił się świetnie co pokazuje krótki filmik relacjonujący nasz dzień -sami zobaczcie. Galeria zdjęć