Kolejne, już trzecie zajęcia w świetlicy opierały się na pomysłach i ich realizacji przez naszych zdolnych podopiecznych. Tym razem tworzyliśmy wspólną gazetkę, na której każdy z twórców odcisnął swój ślad. W ruch poszły kredki, ołówki, flamastry, kolorowe kartki i ozdoby. Dziewczyny odpowiedzialne za przygotowanie pomysłów- Karolina i Julia, świetnie poradziły sobie z rozplanowaniem całości zadania. Każdemu przydzieliły funkcje i nadzorowały przebieg prac, same w tym czasie wykonując „swój przydział”. Gazetki nie ukończyliśmy, na jej efekt końcowy, musimy zaczekać do przyszłych zajęć. Spisaliśmy także kontrakt. Zasadami, które wspólnie ustaliliśmy, będziemy kierować się cały rok szkolny. Mamy jednak nadzieję, że zostawia one trwalszy ślad w naszych głowach i przełożą się na dalsze lata J Na zakończenie zajęć przygotowaliśmy koreczki- pyszne połączenie naszych ulubionych składników. Każdy tak komponował swój zestaw, aby jego zawartość cieszyła oko i z przyjemnością lądowała w brzuchu.