„Chłopak to stworzenie takie, co to bywa różnorakie!
Są weseli i szaleni, nie brakuje wśród nich leni.
Czasem bardzo są poważni, często silni i odważni.
Wciąż nastroje swe zmieniają, plany różne obmyślają.
Ale mimo wszystkich wad, nudny bez nich byłby świat.
Więc dnia tego dziękujemy, że wśród stworzeń tych żyjemy!”
W dniu 30 września na godzinie wychowawczej obchodziliśmy Klasowy Dzień Chłopaka. Dziewczyny z naszej klasy naprawdę postarały się , aby sprawić radość i niespodziankę swoim kolegom. Na początku powitały kolegów miłymi życzeniami. Atrakcją były gry, podczas których dzieci świetnie się bawiły, a wśród konkurencji były zabawy min: zaplatanie warkocza czy zabawa w krzesełka. Zwycięzcy obdarowani zostali słodyczami. O każdym chłopaku z klasy został odczytany krótki wierszyk, ułożony samodzielnie przez uczennicę naszej klasy Tosię. Na zakończenie, chłopcy zostali obdarowani drobnym upominkiem. Było naprawdę wesoło i miło. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.