W czerwcu br. odbył się  Międzyklasowy Konkurs o tytuł Najlepszego Przyrodnika klas VI – tych.  Pierwszy etap konkursu stanowiły eliminacje klasowe. Uczniowie, którzy zdobyli największą ilość punktów przeszli do drugiego etapu. W klasie VI a byli to: Zuzanna Gwóźdź, Szymon Bednarz, Konrad Kłapkowski i Emil Mulka.
Natomiast w klasie VI b – Katarzyna Duży, Martyna Januszczak, Sara Jurczak, Iza Niedźwiedź, Dawid Piecuch, Radosław Klimiuk, Bartosz Gocek i Jan Jungiewicz.
W drugim etapie konkursu wymienieni uczniowie zmagali się z trudnym testem.  Musieli się wykazać wiedzą i umiejętnościami obejmującymi cały program przyrody. Nie udało się wyłonić jednego zwycięzcy. Największą ilość punktów (52/55) uzyskali dwaj uczniowie Bartosz Gocek (kl. VIb) i Emil Mulka (kl. VIa), a tym samym zdobyli tytuł „Najlepszego Przyrodnika klas VI-tych”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.