13.06.2019 r odbył się apel, na którym została podsumowana praca całego roku szkolnego 2018/2019 i osiągnięcia uczniów klas 1-3. Wychowawcy zrobili bilans zdolności, umiejętności i sumienności. Każde dziecko jest kimś szczególnym. Niektórzy uczniowie mają określony talent w jednym kierunku, inni wykazują zdolności w wielu dziedzinach. Jeszcze inni wykazują niezwykłą  systematyczność choćby w uczęszczaniu na zajęcia szkolne. Poniżej na zdjęciach zostali przedstawieni uczniowie, którzy wyróżnili się szczególnym zaangażowaniem nie tylko w życie szkoły i klasy ale również promują ją na wielu konkursach, olimpiadach, oraz uczniowie, którzy osiągnęli 100% -centową frekwencję. 
Przed rozpoczęciem i na zakończenie apelu dzieci zatańczyły taniec w stylu karaoke i zaśpiewały znaną kolonijną piosenkę Haliny Kunickiej pt. Lato, lato, lato czeka…
Kochane dzieci. Jesteśmy z was dumni i życzymy dalszych sukcesów!