W powiatowym konkursie geograficznym ODKRYWAMY ŚWIAT, którego finał odbył się 24 maja  w naszej szkole, uczniowie naszej szkoły uzyskali bardzo wysokie wyniki.  Do etapu finałowego zakwalifikowało się pięciu uczniów : Piotr Brzozowski, Daniel Kłodowski, Sara Oliwia Roman, Maria Sudoł i Amelia Węgrzyniak  (wszyscy z klasy VII C), a troje  z nich zdobyło nagrody i wyróżnienia. Piotr Brzozowski  zajął III miejsce (LAUREAT), natomiast IV miejsce zajęli  Sara Oliwia Roman i Daniel Kłodowski uzyskując  wyróżnienia.
Konkurs wpisany jest na listę Kuratora Oświaty - laureaci uzyskają dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich! Poniżej prezentujemy pełną listę laureatów i finalistów konkursu.

LAUREACI: 

  1. KAJA ŚWIĘCH - 60 p.
  2. AMELIA JADCZYSZYN - 56,5 p.
  3. PIOTR BRZOZOWSKI - 52 p.,    PRZEMYSŁAW KOPIJ - 52 p., HUBERT OCHAŁ - 52 p.

WYRÓŻNIENIA:
      5. SARA OLIWIA ROMAN,  DANIEL KŁODOWSKI
      6. ZUZANNA KITA
      7. MARTYNA ŁAPISZCZAK
      8. MAGDALENA DZIUBA                  
      9. BENIAMIN KOCAJ                                  
GRATULACJE, ŚWIETNIE SIĘ SPISALIŚCIE ŻYCZYMY POWODZENIA W INNYCH KONKURSACH! Prace do wglądu u p. Małgorzaty Jezior