W dniu 10 maja 2019  r. w naszej szkole został przeprowadzony konkurs geograficzny STOLICE EUROPY. W konkursie wzięli udział  uczniowie z klas VI i VII szkoły podstawowej. Cieszymy się z waszego udziału, tym bardziej , że konkurs nie odbywał  się w czasie lekcji. Uczestnicy wykazali  się szeroką wiedzą na temat europejskich metropolii i wspaniałą znajomością mapy, którą zapewne będą mogli wykorzystać w przyszłości.    
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce   -  PIOTR BRZOZOWSKI 7c   -  
57p.
II miejsce   -  KACPER CHABKO 6b   -  56p.,  
SARA ROMAN 7c   -  56p.
III miejsce   -  JULITA SZCZEPANIK 6a   -  49p.       
WYRÓŻNIENIA (wszyscy po 46 p.)
: ZOFIA CHRYŃ   -  7c, RADOSŁAW KLIMIUK   -  6b i DANIEL KŁODOWSKI   -  7c.  
GRATULUJEMY!!! LICZYMY NA WAS W INNYCH KONKURSACH GEOGRAFICZNYCH. Wszystkie prace do wglądu i sprawdzenia u p. M. Jezior