W świetlicy socjoterapeutycznej przyszła pora na wiosenne porządki. Należało nieco uprzątnąć salę, ale także i głowy podopiecznych z zimowej zadumy i przygnębienia z powodu złej pogody. Na szczęście piękna wiosna za oknem nam w tym doskonale pomogła.
Poza tym a może przede wszystkim odwiedził nas dziś gość specjalny- pani Karolina Koczera, socjoterapeuta Świetlicy Caritas, z którą współpracujemy. Podzieliła się z nami swoją wiedzą, przeprowadziła bardzo ciekawe warsztaty integrujące grupę, podzieliła się
z nami świetnym humorem. Młodzież była bardzo dumna, że nareszcie to my mieliśmy gościa, a nie jak do tej pory sami kogoś odwiedzaliśmy. Praca jaką włożyli w sprzątanie dała podwójną satysfakcję, ponieważ mogli pokazać pani Karolinie i po raz kolejny wychowawczyniom jak bardzo są pracowici.