We wtorek 02.03 nasza szkolna świetlica ostatecznie pożegnała zimę, witając wiosnę bukietem kwiatów. Tym razem akademia miała charakter małej sztuki teatralnej, gdyż dzieci mogły się wcielić w rolę jak prawdziwi aktorzy. Głównymi bohaterami były zwierzęta jak słownik, sowa, bocian, żaba, wróbel i wiele innych. Niektóre z dzieci miały szansę zagrać wierzbę, sosnę czy buka. Wystąpiła również pani zima i oczywiście piękna wiosna.
Całe przedstawienie było przeplatane występami recytatorskimi i tanecznymi grupy najmłodszej. Wszyscy świetnie wywiązali się z roli urozmaicając cały występ. Dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie i poświęcony czas, aby przygotować się do występu. Za część „starszaków” odpowiadali Adam Florek i Ewa Bryła. Najmłodszych przygotowywali wychowawcy Ewa Chytła i Marcin Pudło. Stroje i przebrania przygotowała kierowniczka świetlicy Alicja Guzek.