W tym roku już po raz drugi uczniowie naszej szkoły spędzili sobotę, (6 kwietnia) grając w szachy na PUCHATKOWYM TURNIEJU SZACHOWYM. Dla niektórych z nich był to pierwszy turniej, w którym brali udział. Wszyscy wykazali się dużą wytrwałością i umiejętnościami gry w szachy podczas 9-ciu rund, trwających ponad 5 godzin rozgrywek. Najbardziej doświadczony zawodnik naszej szkoły – Jan Zając zajął  III miejsce zdobywając 6,5 punktów, a pozostali uczniowie klas 2-7, którzy swą przygodę z szachami rozpoczęli w zeszłym lub dopiero w tym roku szkolnym mają na swoim koncie po kilka zwycięstw; po 4 punkty zdobyli: Sara Roman, Jakub Gadomski i Wojciech Matiaszowski, 3 pkt. uzyskała Antonina Nazarko,  2 pkt. Maciej Pietrzak, a 1,5 pkt. Wiktoria Pietrzak.
Naszym zawodnikom należą się słowa uznania, za to, że poświecili swój wolny dzień, aby szlifować umiejętność gry w szachy i dzielnie znieśli trudy wielogodzinnych rozgrywek   zdobywając swoje punkty. Życzymy im, aby z każdym kolejnym turniejem podnosili swój poziom i wygrywali coraz więcej potyczek przy szachownicy!
 WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH SZACHISTÓW Z SP 3!