Olimpiada przedmiotowa OLIMPUS z języka angielskiegocieszy się dużym zainteresowaniem naszych uczniów. Jej ciekawa formuła, zadania sprawdzające nie tylko umiejętności językowe uczestników, ale też wiedzę ogólną zachęca do udziału. W tym roku konkurs w sesji zimowej po raz kolejny zorganizowała pani Anita Leszczyńska 9.01.2019 r. Wzięło w nim udział 48 uczniów. W teście można było uzyskać 60 punktów. Z przyjemnością informujemy, że w sesji zimowej tytuł laureata uzyskali:
Nikodem Massey        kl. 8a     58 pkt
Krystian Florko           kl. 8a      55 pkt
Kacper Stach               kl. 5b     54 pkt
Konrad Kłapkowski   kl. 6a      53 pkt

Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uznania. Uczestnikom olimpiady serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy na kolejne edycje konkursu.