Uczniowie klas ósmych oraz klas gimnazjalnych naszej szkoły w dniu 28 lutego 2019 r. przystąpili do bardzo trudnego interdyscyplinarnego kuratoryjnego konkursu wiedzy obejmującego aż 7 przedmiotów: MATEMATYKĘ, FIZYKĘ, CHEMIĘ, BIOLOGIĘ, GEOGRAFIĘ, INFORMATYKĘ I PIERWSZĄ POMOC i zaprezentowali się fantastycznie. Troje z nich z bardzo wysokimi wynikami zakwalifikowało się do wojewódzkiego etapu konkursu. Są to: ANNA SIDOR (KL. 3gA)  ERNEST MOŁCZAN (KL.3gA ) oraz KACPER KONDRAT (KL. 3gA). Na listę rezerwową został wpisany BARTOSZ KLIMIUK (KL.3gA), który uzyskał zaledwie 0,5 p. mniej od Kacpra. Bardzo wysokie wyniki uzyskali również uczniowie klas ósmych: JULIA ŚPIEWAK 8A, KRYSTIAN FLORKO 8A, OLIWIA LICHTENBERG 8B, HUBERT STACH 8A, NIKODEM MASSEY 8A  - do trzeciego miejsca zabrakło im od  1,5 p. do 2,5 p. Gratulujemy wszystkim, którzy odważyli się zmierzyć z tak  trudnym wyzwaniem i tyloma wymagającymi przedmiotami.
POWODZENIA W FINALE WOJEWÓDZKIM ! (TO JUŻ 21 MARCA)!!!