W dniu 1  lutego uczniowie klasy IV b pod opieką Pań: Marty Poznańskiej oraz Renaty Szmyd ,  korzystając z zimowych uroków wybrali się na kulig po sanockim Skansenie. Atrakcji było co niemiara!
Po przybyciu na miejsce zostaliśmy podzieleni na dwie grupy  a następnie na saniach z wielką ochotą wyruszyliśmy na zwiedzanie urokliwych zakątków zabytkowej wioski. Jazda zaprzęgiem konnym sprawiła Nam dużo radości. Następnie z Panem przewodnikiem zwiedziliśmy  wioskę galicyjską. Po zakończeniu zwiedzania czekało na nas ognisko, gdzie samodzielnie piekliśmy kiełbaski i popijali gorącą, pyszną herbatę. Po wspaniałej uczcie udaliśmy się na kręgle, podczas gry dopisywały  nam wszystkim dobre humory, było dużo śmiechu i radości.
Troszkę zmarznięci i zmęczeni wyruszyliśmy w drogę powrotną . Do szkoły dotarliśmy koło godziny 14.00.
Wycieczka była bardzo udana.