29.11.2018r. w czwartek, dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe, wzięły udział w zabawie Andrzejkowej.
Szkolne sale świetlicy przemieniły się w pełne tajemniczości i magii komnaty wróżb. W każdej z 3 „komnat” czekały na dzieci inne atrakcje. Dzieci, dzięki magicznym przedmiotom i artefaktom mogły dowiedzieć jakie będzie imię  przyszłej sympatii, wywróżyć czy szczęście dopisze im w szkole, miłości lub pieniądzach. Oczywiście nie zabrakło czytania przyszłości z tajemniczych znaków powstałych z atramentu, losów dotyczących zawodów czy „fontanny” szczęścia. Niektóre dzieci przygotowały własne wróżby, aby powróżyć sobie nawzajem.
Po zabawie na podopiecznych czekał poczęstunek przy stolikach, podczas którego dzieliły się wrażeniami i tym kto miał jakie wróżby.
Organizatorzy:  Alicja Guzek, Ewa Chytła, Marcin Pudło, Adam Florek.