Końcem listopada, a dokładniej – 28 (klasy starsze VI – VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum) oraz 29 (klasy młodsze IV - V), w naszej szkole odbyły się dyskoteki poświęcone andrzejkowym wróżbom, a także zbiórce datków na potrzeby Szlachetnej Paczki.
Wielu uczniów klas starszych przygotowało różnorodne wróżby, trzymające w napięciu, sprawiające mnóstwo emocji i radości oraz będące przyczyną niezapomnianych wrażeń. Świetni w organizacji okazali się uczniowie:
- z klasy III a gimnazjum: Ola Krawiecka, Ala Prusiecka, Klaudia Zajdel i Amelka Kornecka,
- z klasy III b gimnazjum: Nicole Drwięga i Ania Klimiuk,
- z klasy III c gimnazjum: Julka Finik,
- z klasy VIII a: Julka Śpiewak i Iza Swaczek,
- z klasy VII a: Kacper Pelczar,
- z klasy VII b: Natalka Wójcicka, Natalka Bogaczewicz, Justynka Brodnicka, Gabrysia Kędra i Marysia Kowalczyk,
- z klasy VII c: Gabrysia Biłas i Wiktoria Bodzioch.
Kilka uczennic upiekło pyszne ciasteczka z wróżbą; inne przygotowały tajemnicze kubeczki z niespodzianką; liczby, pod którymi ukrywały się tajemnice przyszłości; serce z imieniem przyjaciela lub przyjaciółki życia; zawody; a także wróżby związane z datą urodzenia. Młodsi uczniowie również zaangażowani byli w andrzejkowe przygotowania i w niczym nie ustępowali starszym. Wszyscy wspaniale się bawili i relaksowali po trudnych chwilach spędzanych na lekcjach oraz próbnych egzaminach ósmoklasisty.