Podopieczni przyszkolnej świetlicy socjoterapeutycznej, w piątkowe popołudnie 16 listopada udali się z integracyjną wizytą do świetlicy socjoterapeutycznej Caritas, mieszczącej się przy Kościele farnym na ulicy Grzegorza. Atrakcje jakie nam zaoferowano okazały się być strzałem w dziesiątkę. Nauka zumby była nie tylko nowym doświadczeniem, ale i doskonałą zabawą dla uczestników zajęć. Zainteresowanie przerosło oczekiwania, a pani instruktorka nie szczędziła pochwał dla młodych tancerzy. Kolejnym punktem programu było karaoke poświęcone pieśniom patriotycznym, które zapoczątkowało odśpiewanie Hymnu Narodowego. Młodzież oczarowała panią wicedyrektor naszej szkoły i wychowawczynie doskonałą znajomością pięknych polskich pieśni.
Po wieczorze pełnym wrażeń, młodzież uzupełniła utracone w ferworze zabawy kalorie drobnym, słodkim poczęstunkiem. Wszyscy wrócili do domów zadowoleni i uśmiechnięci.
Dziękujemy bardzo gospodarzom świetlicy Caritas za gościnę, za poświęcony nam czas i niezapomniane wrażenia, a także za zaproszenie na kolejną wizytę.