W dniu 16 października 2018 r. w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku odbyła się Wojewódzka połączona z Miejską Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej,podczas której nauczycielom i pracownikom oświaty wręczono odznaczenia państwowe, medale Komisji Edukacji Narodowej, nagrody Ministra Edukacji Narodowej, nagrody Podkarpackiego Kuratora Oświaty  oraz nagrody Burmistrza Miasta Sanoka. Swą obecnością zaszczycili zebranych Pan poseł dr Piotr Uruski, Pani Kurator Małgorzata Rauch, Pani Rektor PWSZ w Sanoku dr Elżbieta Cipora przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwa oraz służb mundurowych, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych. Wśród nagrodzonych nauczycieli znalazła się Pani mgr Małgorzata Bieda,która za dotychczasową pracę otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta Sanoka.
Pani Małgorzacie serdecznie gratulujemy życząc satysfakcji z wykonywanego zawodu, twórczej postawy oraz dalszych sukcesów w pracy dydaktyczno – wychowawczej.