W dniu 10.10.2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli  udział w IV edycji Pucharu Burmistrza Miasta Sanoka w piłce nożnej. Turniej rozgrywany był pod patronatem posła Piotra Uruskiego. W wyniku losowania trafiliśmy do grupy A gdzie wygraliśmy z SP-4 1:0 (bramka Mateusz Sokołowski) oraz ulegliśmy SP- 9 0:1. Zajmując drugie miejsce w grupie uzyskaliśmy awans do półfinału. W meczu decydującym o grze w finale pokonaliśmy  1:0 silny zespół SP-1 (bramka Brajana Milczanowskiego). Finał to drugie spotkanie z drużyną  SP-9. Po ciekawym meczu padł bezbramkowy remis. O zwycięstwie w turnieju zadecydowały rzuty karne w których pokonaliśmy SP-9 3:2. Rzuty karne wykorzystali: Cezary Drwięga, Wiktor Wojtoń i Kacper Sokołowski. Bardzo dobrze w bramce zaprezentował się Gabriel Szylak  broniąc dwa rzuty karne. Za  zwycięstwo w turnieju otrzymaliśmy okazały puchar i medale oraz nagrody rzeczowe (piłki ).  Czarek Drwięga został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Zespół wystąpił w składzie: Wiktor Wojtoń, Ernest Mołczan, Paweł Pisula, Cezary Drwięga, Brajan Milczanowski, Gabriel Szylak, Kacper Sokołowski, Mateusz Sokołowski.

Opiekun drużyny mgr Janusz Szuba.