W dniu 5 października na sanockich Błoniach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu powiatu. Fantastycznie spisali się w tych zawodach uczniowie naszej szkoły. Drużyny dziewcząt i chłopców z klas VIII i gimnazjalnych nie miały sobie równych uzyskując awans do kolejnego szczebla zawodów. Dziewczęta od samego startu kontrolowały bieg z każdą kolejną zmianą powiększając przewagę. Ostatnia reprezentantka naszej szkoły spokojnie doprowadziła naszą sztafetę na I miejscu. Drużynę prowadziła Małgorzata Baran przy pomocy Marzeny Kaminskiej.

Skład drużyny dziewcząt:
Martyna Harko, Paulina Harko, Wiktoria Kenar, Katarzyna Marszałek, Ewa Petryłka, Amelia Rybczak, Karolina Sawicka, Anna Sidor, Jolanta Sieniawska, Julia Słomiana i Paulina Wąsik.
Zwycięstwem zakończył się także bieg sztafetowy chłopców. Podopieczni Adama Dmitrzaka nie dali szans żadnej z rywalizującej z nimi sztafet . Podobnie jak dziewczęta prowadzili od startu do mety. Reprezentanci pozostałych ośmiu drużyn mogli oglądać ,, tylko plecy naszych chłopaków”.

Skład druzyny chłopców :
Kacper Baran, Szymon Bryndza, Tomasz Chmaj, Kamil Florek, Krystian Florko, Emanuele Grimaldi, Bartosz Klimiuk, Krzysztof Król, Brajan Milczanowski,, Ernest Mołczan, Paweł Pisula, Mateusz Putyra,, Michał Ziajka.

W biegach klas młodszych nasze drużyny walczyły bardzo dzielnie , sytuacja zmieniała się na trasie jak w kalejdoskopie ale ostatecznie chłopcy zajęli V miejsce a dziewczęta 7. Naszą szkołe reprezentowali uczniowie z klas IV-VI. Opiekunami drużyn Była Marzena Kamińska i Robert Wojewoda.

Skład drużyn dziewcząt i chłopców:
Emilia Fabian, Karolina Hołotka, Amelia Homa, Martyna Januszczak, Julia Kenar, Rita Pudło, Karolina Senuś, Martyna Sterzel, Wiktoria Tymoczko, Sara Wąsik, Laura Wiszyńska,
Jakub Dzija, Filip Grodecki, Szymon Grabowski, Barnaba Gruszczyński, Radosław Klimiuk, Paweł Kwolek, Kacper Myćka, Kacper Pleśniak, Karol Sokołowski, Mateusz Sokołowski, Miłosz Tymoczko.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów !