W piątek 28 września w klasie 4 b świętowaliśmy Dzień Chłopaka.  Dziewczyny z naszej klasy przygotowały specjalne życzenia skierowane do swoich kolegów oraz przygotowały wspólnie ze swoją Panią gry i zabawy. Chłopcy kolejno opowiadali o sobie, mówili co lubią robić w wolnym czasie, jakie książki przeczytali ostatnio, jakim sportem się interesują. Następnie odbyła się  próba sprawności i wytrzymałości. W pierwszej z nich chłopcy mieli za zadanie w krótkim czasie jak najlepiej potrafią zapleść warkocz dziewczynie, ta próba okazała  się jednak dla nich porażką, natomiast w drugiej próbie musieli wykonać ćwiczenia sprawnościowe. Wszystkie dziewczyny kibicowały swoim kolegom, było przy tym dużo śmiechu. Następną konkurencją były zagadki a na koniec odbyły się wybory „Chłopca – omnibusa”. Zadanie polegało na tym, że uczestnicy musieli odpowiedzieć na pytania zadawane przez koleżanki, kto nie znał odpowiedzi odpadał z gry natomiast chłopak, który odpowiedział na najwięcej pytań wygrał. W tej konkurencji wszyscy chłopcy wykazali się wiedzą i wszystkim serdecznie gratulujemy. Na koniec chłopcy zostali obdarowani słodyczami przez swoje koleżanki.

Zabawa była bardzo udana !!!!!