W poniedziałek, 24 września klasa 5a pod opieką p. Anety Niemiec-Czopor i p. Ewy Gawlewicz wybrała się na wycieczkę do Bóbrki. Pomimo niesprzyjającej aury, wszystkim dopisywał świetny humor. W zagrodzie edukacyjnej Bazyl spędziliśmy bardzo miło czas. Po krótkiej pogadance na temat życia na wsi, przy cieple kominka uczniowie wykonali piękne bukiety krokusów z bibuły podczas warsztatów bibułkarstwa artystycznego. Następnie każdy z uczniów samodzielnie filcował wełnę na mokro. Z powstałych kulek powstały piękne pamiątkowe breloczki i naszyjniki. Z zaciekawieniem obejrzeliśmy pokaz strzyżenia owcy. Wszyscy miło spędzili czas przy wspólnym ognisku, zajadając pyszne kiełbaski i zapiekanki. Był też czas na zabawy w „baby jagi” i „króliczki”. Wycieczka była bardzo udana, wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.