Nasi piłkarze w ramach rozgrzewki przed rozgrywkami IMS wzięli udział w Festynie sportowo-turystycznym organizowanym przez Zespół Szkół nr 5 w Sanoku. Rozgrywki w piłce nożnej były okazją do zapoznania się z ofertą szkoły w której w przyszłości absolwenci SP będą mogli wybrać możliwość kształcenia się i zdobycia zawodu w Technikum lub Szkole Branżowej. Ponadto w trakcie trwania zawodów sportowych chętni mogli przyglądać się scenkom sytuacyjnym z  zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
Naszą szkołę reprezentowała grupa chłopaków w składzie: Drwięga Cezary, Bryndza Szymon, Pisula Paweł, Milczanowski Brajan, Cęgiel Sebastian, Szylak Gabriel. Po zaciętej walce z SP 1 i SP 2  nasza drużyna uplasowała się na II miejscu. Na I miejscu SP nr 1 Sanok i na III miejscu SP nr 2 Sanok. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Cezary Drwięga. Zawodnicy otrzymali wartościowe nagrody które wręczali pani dyrektor Elżbieta Kokoszka i Poseł na Sejm Piotr Uruski.

Opiekun drużyny Małgorzata Baran