Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
 

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Sanoku nastąpi 3 września 2018 roku (poniedziałek). W tym dniu oczywiście obowiązuje strój galowy.

   8:00 - Msza Święta w parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa na Posadzie w Sanoku,

   9:00 - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na podwórku szkolnym przed głównym wejściem do szkoły.


Przydział sal na spotkanie z wychowawcą:

 

Jednocześnie informujemy, że w menu po prawej stronie znajduje się link do projektu nowego planu lekcji. Aby mieć zawsze aktualny plan lekcji na własnym telefonie można pobrać ze sklepu play darmową aplikację plan lekcji. Następnie wpisać adres planu lekcji naszej szkoły, czyli www.sp3.sanok.pl/plan_lekcji. W kolejnym kroku pozostaje wybrać klasę lub nazwisko nauczyciela bądź też numer sali lekcyjnej, którą chcemy sprawdzić.