XI Sanockie Lato Podwórkowe

Urząd Miasta w Sanoku, już po raz jedenasty przygotował program wakacyjnych zajęć „Sanockie Lato Podwórkowe”. Działania programu skierowane do dzieci, które nie wyjeżdżają na wakacje z Sanoka. W tym roku zajęcia ruszają z pierwszym dniem wakacji i potrwają 9 tygodni. Młodzi wychowawcy przygotowywali dla dzieci moc atrakcji i przygotowywali się do pracy już od maja.

Będzie działało 7 podwórek w każdej dzielnicy po jednym. Szczegółowy program poniżej. Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci w wieku  szkolnym – nudy nie będzie :) nie siedźcie w domu – zapraszamy Was na nasze podwórka! Program ten od początku realizowany jest w ramach  Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sanoku.

Letnie Warsztaty Artystyczne w SDK

Od 26 czerwca do 10 sierpnia w Sanockim Domu Kultury odbędą się Letnie Warsztaty Artystyczne. W szerokiej ofercie zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie. Więcej informacji na poniższym plakacie: