„Gimnazjum da się kochać,
gimnazjum da się lubić,
tutaj szczęście można znaleźć,
tutaj serce można zgubić…”

Takimi słowami przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Aleksandra Krawiecka i Krzysztof Król rozpoczęli ostatnią uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w budynku naszego Gimnazjum. W zazwyczaj pełnej po brzegi sali gimnastycznej naszej szkoły znalazła się, można powiedzieć, już tylko garstka uczniów z klas 2a, 2b i 2c – około 70 osób (uroczystość zakończenia gimnazjum dla klas trzecich odbyła się we wtorek, 19 czerwca). Po przemówieniu Pana Wicedyrektora - Marka Wojtowicza, który gratulował uczniom wyników i dziękował za pracę całej społeczności szkolnej oraz życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, odbyła się krótka część artystyczna przygotowana przez Samorząd Uczniowski.

W czasie tej skromnej  uroczystości na pewno  niejednemu zakręciła się w oku łza.  Z wielkim żalem opuszczamy mury tej szkoły, będziemy do niej wracać już tylko w naszych wspomnieniach. Nawet owacje po słowach Dyrektora „rok szkolny 2017/2018 uważam za zamknięty” wydawały się być nie tak radosne jak zwykle.
Jeszcze raz życzymy wszystkim cudownych, radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji , mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu wypoczęci , cali i zdrowi, już w budynku Szkoły Podstawowej nr 3, licząc, że będziemy się tam czuć równie dobrze jak do tej pory w naszym Gimnazjum.

DO ZOBACZENIA PO WAKACJACH!!!