W dniu 4 czerwca na boiskach sportowych przy naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla naszych uczniów wiele sportowych atrakcji w ramach Dnia Sportu Szkolnego. Przy wspaniałej słonecznej pogodzie uczniowie od klasy I do klasy VII rywalizowali w wielu ciekawych konkurencjach. Pani Marzena Kamińska prowadziła rywalizację na torze przeszkód gdzie najlepsi okazali się uczniowie z klas III-ich oraz w skakaniu na dużej skakance ,Tomasz Bobala prowadził konkursy w toczeniu opony samochodowej na czas , w skokach w worku oraz  konkurs kręcenia hulaj hop. Adam Dmitrzak przeprowadził konkurs rzutów do kosza oraz turniej mini unihokeja. Całą imprezę prowadził Robert Wojewoda , który zorganizował również konkurs strzelania piłką nożną do określonego celu. Wszyscy uczniowie wspaniale się bawili uczestnicząc w poszczególnych grach i zabawach .Na zakończenie części konkursowej nauczyciele przeprowadzili turniej przeciągania liny. 
Ostatnim akcentem Dnia Sportu był mecz piłki nożnej Uczniowie : Nauczyciele .Po bardzo zaciętym spotkaniu przy głośnym dopingu zgromadzonych uczniów uczniowie pokonali nauczycieli w rzutach karnych. Oprócz wymienionych nauczycieli w meczu wystąpili Janusz Szuba oraz Wiesław Bok.
Do zobaczenia na kolejnym Dniu Sportu !