We wtorek 8 maja 2018 r. chętni uczniowie klas szóstych wzięli udział w szkolnym konkursie matematycznym "Jeden z dziesięciu - figury geometryczne". Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się nie tylko ogromną wiedzą matematyczną, ale również niesamowitą wytrwałością. W finale, po zaciętej walce, znaleźli się: Zosia Kopczak z klasy VI a, Kacper Klimowicz z klasy VI b oraz Krzysztof Wójcicki z klasy VI c. Najlepszy okazał się Krzysztof Wójcicki. Gratulujemy zwycięstwa Krzyśkowi i dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą walkę do końca!!!
 
I miejsce - Krzysztof Wójcicki VI c
II miejsce - Zosia Kopczak VI a
II miejsce - Kacper Klimowicz VI b
 
Pozostali uczestnicy: Kacper Pelczar VI a, Karol Giebułtowicz VI a, Natalia Wójcicka VI b, Karolina Typrowicz VIb, Sara Roman VI c, Zofia Chryń VI c, Danielm Kłodowski VI c i Jakub Gadomski VI c.