Po eliminacjach powiatowych i rejonowych w biegach przełajowych w formule drużynowo-indywidualnej w poniedziałek 23.04.2018r, nasza drużyna dziewcząt wystartowała w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Kolbuszowej. W zawodach wystartowało 12 najlepszych drużyn z 6 rejonów Podkarpacia. Prawo startu mieli również najlepsi zawodnicy indywidualnie, jeżeli ich zespoły się nie zakwalifikowały. Dziewczęta w składzie: Patrycja Mazur, Katarzyna Lutomska, Zuzanna Daszyk, Paulina Wąsik, Paulina Harko, Wiktoria Kenar rywalizowały na dystansie 800m. Walka na trasie była zacięta i trwała do ostatnich metrów. Nasza drużyna zdobyła bardzo wysokie 6 miejsce w województwie podkarpackim!!! Do Sanoka dziewczyny przywiozły kolejne 50 punktów do rywalizacji sportowej szkół podkarpackich.
Opiekunem drużyny była mgr Małgorzata Baran przy współpracy mgr Marzeny Kamińskiej.

Gratulacje dla całego zespołu i jego opiekunek!!!